اطلاعات تماس

021-44893645

MaaliMan.ir@gmail.com

مارا در شبکه های اجتماعی فالو کنید

خدمات حسابداری مالی

موسسه حسابداری “مالی من” چه خدمات مالی برای شما انجام می‌دهد؟

خدمات مالی و حسابداری مالی

مالی من” گروهی از کارشناسان با تجربه هستند که خدمات مالی شما را با بیشترین دقت در کمترین زمان انجام می دهند.

انجام یک خدمت حسابداری و مالی کامل مراحل زیادی دارد که “مالی من” در تمامی این مراحل در کنار شما خواهد بود یا اگر تا مرحله‌ای پیش رفته‌اید و برای ادامه نیاز به یک متخصص دارید ما باز هم در کنار شما خواهیم بود.

چرتکه “مالی من” خطا ندارد! برای خدمات حسابرسی هم روی ما حساب باز کنید. حسابُ کتاب زمان ندارد. پس چه تمام وقت چه نیمه وقت با “مالی من” تماس بگیرید.

ما معتمد مشتریان حقیقی و حقوقی خود هستیم.

اعزام نیروی متخصص

طرح یا نقشه مالی در سر دارید اما نمی دانید از کجا شروع کنید؟

نمیدانی با چقدر سرمایه چه چیزی را با چه قیمتی و در چه زمانی بخرید؟ یا حتی بفروشید؟ توجیه نامه کسب و کار نیاز دارید اما بلد نیستید بنویسید یا در پیش بینی های هزینه ای که کرده اید دچار تردید هستید؟ ایراد ندارد.

” مالی من” همه این دغدغه ها را برایتان رفع می کند. اگر به ما اعتماد کنید و ایده هایتان را به اشتراک بگذارید. خودمان برایتان Plan BP = Businnes می نویسیم با تمام جزئیات مالی که راه اندازی یک کسب و کار نیاز به پیش بینی دارد. کافی ست بخواهید تا برای شما یکی از کارشناسان مالی من را اعزام کنیم.

مشاوره مالی

مشاوره مالی
خدمات مالی | مشاوره مالی

اگر خرج و دخلتان با هم نمی خواند و یا در کسادی و بازار متلاطم نگران اندوخته های خود هستید، مشاوره مالی و حسابداری هنر ماست.

ما کیف پولتان را نگه می داریم و به شما می گوییم کی و چه موقع چقدر خرج کنید. دخلتان را پس انداز می کنیم و مطمئن باشید راهنمای شما در بازارهای سرمایه گذاری خواهیم بود.

تجزیه و تحلیل صورت‌های مالی

زمانی که سر در گم با یک ماشین حساب دستی در حال جمع و تفریق هزینه ها و درآمد هایتان هستید و پس از چندین ساعت و حتی روز بدهکار – بستانکار بیلانتان تراز نمی شود!

دفتر حساب و کتابتان را به ما بسپارید. ما اول حساب و سپس ارزیابی می کنیم و شناخت دقیق‌تری از اعداد و ارقام در اختیار شما قرار می دهیم.

ارائه کلیه امور خدمات مالی موسسات تجاری، شرکت‌های تولیدی، پیمانکاری بازرگانی

Audit advice
مالیات – انواع مالیات – قوانین مالیات

ما به تمام خم و چم های قوانین مقررات مالی و مالیاتی آگاهیم. پس لازم نیست در راه تشکیل پرونده های مالیاتی، چگونگی دریافت کد اقتصادی، اظهارنامه‌های مالیاتی برای عملکردهای مالیاتی مسیر طولانی در پیش بگیرید.

تهیه انواع لایحه‌های مالیاتی و دفاع‌های مالیاتی اعتبار ماست. “مالی من” آماده خدمت‌رسانی به موسسات تجاری، شرکت‌های تولیدی، پیمانکاری بازرگانی در زمینه خدمات مالیاتی است. برد در چانه زنی یکی دیگر از افتخارات ماست.

ارائه گزارشات مدیریتی

اگر باید به کسی حساب پس دهید و ایجاد اعتماد کنید. تجزیه تحلیل داده هایتان را به ما بسپارید. ” مالی من” مرد تعبیر کلام اعداد است. ما از دل گزارشات شما نمودار هایی دقیق تنظیم می کنیم. با آرایش گزارشات مالی بهترین عملکرد را در ارائه گزارشات خود داشته باشید.

ما داده ها را به نحوی برای شما میچینیم که اماده هرگونه تغییرات آنی باشید تا بتوانید گزارشات را لحظه ای به روز رسانی کنید.

اصلاح حساب و بروز رسانی اسناد معوق

دفتار و اسناد خاک خورده یتان را که مدت هاست بروز رسانی اش را به تعویق انداخته اید به ما بسپارید. اطلاعات و سیستم های مالی خود را به روز رسانی کنید تا کسب و کارتان نفسی تازه کند.

از رقابت در بازار جا نمانید. هر چه کهنه بمانید آرام تر حرکت می کنید تا جایی که شاید باز ایستید. اگر نمی خواهید سودتان به زیان تبدیل شود با مالی من در حساب و کتاب به روز شوید.