اطلاعات تماس

021-44893645

MaaliMan.ir@gmail.com

مارا در شبکه های اجتماعی فالو کنید

تیم ما

گروه مشاوره مالی و حسابداری ``مالی‌من``

تیم ما را بیشتر بشناسید؛ ۱۲ سال سابقه درخشان گروه مشاوره مالی و حسابداری  “مالی من”، می‌تواند به شما عزیزان این اطمینان را بدهد که بیش از پیش به خدمات مالی و حسابداری ما اعتماد کنید.

کادر مجرب ما همواره می‌توانند شما را در هر زمینه مالی مشاوره دهند و هر زمان که شما بخواهید، ما متخصصان خود را برای کمک به شما فرا می‌خوانیم.

از خدمات مهم شرکت میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

تشکیل پرونده اداره ارزش افزوده

تنظیم اظهارنامه مالیات ارزش افزوده

اعزام نیروی متخصص

مشاوره مالی

تجزیه و تحلیلی صورتهای مالی

ارائه کلیه امور حسابداری موسسات تجاری شرکت‌های تولیدی پیمانکاری بازرگانی

ارائه گزارشات مدیریتی

اصلاح حساب و بروزرسانی اسناد معوق

ثبت شرکت

همانطور که گفته شد کادر مجرب “مالی من” همواره با ارائه خدمات با کیفیت و مناسب با نیاز متقاضیان و کاربران خود، سابقه درخشانی را برای ۱۲ سال از خود به جا گذاشته است. از این پس نیز گروه متخصص ما سعی می‌کند تا تمامی نیازها و شرایط مشتریان خود را به درستی شناسایی کند و تا زمان حل تمامی مشکلات کنار شما باشد.

سه محور اصلی در  “مالی من”

  • داشتن کارشناسان و متخصصین خبره
  • خدمات با کیفیت بالا و قیمت مناسب
  • مسئولیت پذیر بودن در قبال نیاز مشتریان

می‌باشد.

از دور هم حواس ما به شماست

مفتخریم که، به صورت حضوری و غیر حضوری می‌توانید به تیم ما اعتماد کنید و از داشتن یک کارشناس مالی و حسابداری خبره لذت ببرید. با استفاده از سرویس‌های حسابداری تیم ما می‌توانید از مزایای در اختیار داشتن یک سیستم مجرب برای حسابداری برخوردار شوید و دیگر نگران مشکلات نباشید.

از دورترین فواصل نیز می‌توانید به “مالی من” اعتماد کنید و از تمامی سرویس‌ها استفاده کنید. در اینجا شما نیازی به تمرکز بر روی مشکلات ندارید بلکه سعی می‌کنید تا تمرکز خود را بر روی گسترش کار خود با مشاوران تیم مالی من قرار دهید.

 

در مشاوره‌های مالیاتی؛ مالی من را از یاد نبرید

۱۲ سال تجربه موفق در صدها پروژه مالیاتی، می‌تواند یکی از دلایل موفقیت گروه مشاوره مالی و حسابداری ما باشد. همانطور که گفته شد تلاش ما بر این است که با رعایت تمامی قوانین  مالیاتی کشور، راه کار‌ها و دستورالعمل‌های متناسب را برای پرونده‌های مالیاتی مشتریان فراهم کنیم و از این رو با بررسی تمامی پرونده‌های مالیاتی می‌توانیم کسب و کار شما را در یک مسیر صحیح و درست بر اصول و قوانین امن مالیاتی قرار دهیم.

 

کسب و کار خود را به ما بسپارید

استفاده از خدمات در حوزه کسب و کار از قبیل مالیات و امور بیمه‌ای می‌تواند بهترین تصمیم‌گیری‌ها را در مواقع ضروری برای شما به همراه داشته باشد. از این رو مالی من با ۱۲ سابقه مفتخر است تا با پوشش دادن تمامی شرکت‌های حقوقی و تجاری این امکان را به تمامی مودیان بدهد تا با هزینه مناسب از بالاترین کیفیت برخوردار شوند.

 

مالی من سابقه‌ای درخشان دارد؛ ۱۲ سال همراهی شما عزیزان در تمامی امور مالی و حسابداری و ایجاد یک مسیر امن مالیاتی از می‌تواند راهی هموار را برای شما بسازد.

 

تماس با ما

شما می توانید با یکی از روش های زیر با شرکت مالی من، در ارتباط باشید.

 

شماره تماس:

۰۲۱-۴۴۸۹۳۶۴۵

ایمیل:

maaliman.ir@gmail.com